VII Wyprzedaż Garażowa

piątek, Wrzesień 14, 2018 - 22:02
Wyprzedaż 2018

22.09.2018 r o godzinie 10:00-14:00 w Białołęckim Ośrodku Kultury na ul. van Gogha 1 odbędzie się VII Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa! Białołęcki Ośrodek Kultury i Białołęka Jest Kobietą Serdecznie Zapraszają.

REGULAMIN SĄSIEDZKIEJ WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ - 22.09.2018 r.
1. Wyprzedaż odbywa się 22.09.2018 roku, w godz. 10:00-14.00 na terenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ulicy van Gogha 1.
2. Organizatorem Wyprzedaży jest Białołęka jest Kobietą, a Partnerem Białołęcki Ośrodek Kultury.
3. Wstęp na Wyprzedaż jest wolny od opłat.
4. Udział w roli sprzedawcy wymaga rejestracji na adres mailowy: bialolekajestkobieta@gmail.com do dnia 20.09.2018 r.
5. Celem Wyprzedaży jest wymiana i sprzedaż przedmiotów przyniesionych przez uczestników.
6. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. „jednoosobową działalność gospodarczą” mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności.
7. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością uczestników Wyprzedaży, pochodzące z ich domów. Rzeczy mogą być nowe i używane.
8. Podczas wyprzedaży można wymieniać się i sprzedawać dowolne przedmioty np. książki, płyty, zabawki, ubrania, artykuły AGD, własnoręcznie wykonane przedmioty i inne.
9. Niedozwolone jest wystawianie na Wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń).
10. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.
11. Sprzedawane przedmioty nie podlegają podatkowi VAT.
12. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.
13. Wystawcy powinni przynieść ze sobą stoliki lub koce, na których będą prezentować sprzedawane przedmioty. Zalecamy także przyniesienie stołka lub krzesła. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach. Każdy wystawca musi zadbać o swoje stoisko oraz posprzątać je po zakończeniu Wyprzedaży.
14. Stanowisko należy przygotować do godz. 9:30 dnia 22.09.2018 r. Teren wyprzedaży dostępny jest dla wystawców od godz. 8:30.
15. Organizatorzy Wyprzedaży nie ponoszą odpowiedzialności za zawarte transakcje.
16. Udział w Wyprzedaży oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
17. Uczestnictwo w Wyprzedaży jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronach organizatorów oraz w notatkach prasowych. Zdjęcia mają na celu tylko oddanie charakteru imprezy.
18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator i Partner wydarzenia.
Projekt realizowany jest w ramach konkursu "Zrealizuj swój pomysł w BOKu".

Zobacz zdjęcia