O mnie

Szanowni Państwo!
 

Nazywam się Anna Majchrzak, mam 34 lata, jestem szczęśliwą mężatka i mamą 5 letniego Ksawerego. Ukończyłam studia doktoranckie w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie na Akademii Obrony Narodowej. Nocny wypoczynek zamieniam na pisanie prac naukowo-badawczych oraz Interpelacji i Zapytań w Państwa imieniu. Mówią o mnie szalony i gadatliwy z niej biegacz-amator.
                         
Uwielbiam pracować z ludźmi i dla ludzi, nie boję się nowych wyzwań, dlatego m. in. założyłam Białołęcki Klub Mam, współtworzę organizację Białołęka Jest Kobietą oraz wspieram Seniorów w ich działaniach. Uczestniczę także w wielu akcjach charytatywnych i społecznych w naszej dzielnicy.
 
Nabyte przeze mnie doświadczenia (2 kadencje w Radzie Dzielnicy Białołęka) oraz umiejętności uświadomiły mi jak ważne jest poczucie rozwoju, stabilizacji oraz zapewnienie godziwych warunków bytowania.
 
Mieszkając i działając na Białołęce przez 18 lat zdążyłam poznać nasze wspólne potrzeby, dlatego proszę Państwa o głos abym mogła zadbać o naszą  przyszłość.
 
Anna Majchrzak podpis